Travian Answers

Alustame küsimusest

Otsi küsimuste hulgast

Vastuse leidmiseks, palun vali peakategooriast ja siis alamkategooriast ning vastus ilmub lehekülje alla. Juhul kui sa ei leia vastust oma küsimusele, on sul võimalik meile kirjutada valides alamkategoorias kõige alumise valiku.

Minu küsimus on seotud...

Vali nüüd täpsemalt

Otsi sisukorrast

Kasuta vastuse leidmiseks Answeri sisukorda.

Uued külad

Uued külad

Kui sul on olemas palee tasemel 10, 15 või 20 või residents tasemel 10 või 20 ja piisav kogus kultuuripunkte (KP), siis saad omale asutada või vallutada uue küla.
Uue küla loomiseks on vaja kindlasti 3-e asunikku ja tühja maalappi. Uue küla vallutamiseks on vaja juhti (senaator/pealik/ülemkelt) ja eksisteerivat küla kaardil.

Kuidas ikkagi uut küla asutada?

Asutamiseks on vaja 3-e asunikku, tühja maalappi kaardil ja piisav kogus kultuuripunkte.
Asunikke ei ole vaja eraldi välja arendada vaid neid saab kohe treenida palee 10., 15. ja 20. tasemel ehk siis võimalik on treenida 3*3 (kokku 9) asunikku ja residentsis  10. ja 20. tasemel (kokku 3+3=6 asunikku).

Palee ehitamiseks on vaja saatkonda ja 5. tasemega peamaja, residentsi ehitamiseks on vaja vaid 5.tasemega peamaja. Kui on asunikud olemas, siis tuleb valida sobiv plats kaardil ja klikata nupul "Asuta uus küla" (Märkus: varusid peab olema ka igast 750 ühikut!) ning asunikud asuvad teele, et rajada uus küla sinu valitud kohale.

Kuidas vallutada teise mängija küla?

Hiljem, kui hakkad kellegi küla vallutama (hõivama), siis võid tutvuda infoga külade vallutamisest.


Kas said oma küsimusele vastuse?

Jah   Keskmine   Ei